१९ श्रावण २०७८, मंगलवार
  • हाम्रो बारेमा
  • विज्ञापन

गोरु काटेका अभियोगमा दश युवा पक्राउ

प्रकाशित मिति :  २९ जेष्ठ २०७८, शनिबार १२:५१


गलकोट । गोरु काटेका अभियोगमा गलकोट  नगरपालिका –११ ठुलपोखरका दश युवा पक्राउ परेका  छन् ।

पक्राउ पर्नेमा गलकोट –११ ठुलपोखरीका ३१ वर्षीय बिष्णु श्रीष, सोही स्थानका ३६ वर्षीय  लालबहादुर श्रीष, ३२ वर्षीय  मोहनश्रीष, ३८ वर्षीय  तुलबहादुर श्रीष र ३० वर्षीय यमबहादुर श्रीष  छन् । यसैगरी ३५ वर्षीय टंक सुनार, २६ वर्षीय  मनोज श्रीष,  ४१ वर्षीय झम काउच , २८ वर्षीय  बल बहादुर बि.क  र ४४ वर्षीय वेलबहादुर श्रीष छन् ।

शुक्रबार राति  गलकोट –११ ठुलपोखरी भन्ने स्थानमा गोरु काटेरमासु खाएको भन्ने सूचनाका आधारमा  उनीहरुलाई पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।  आज उनीहरुलाई जिल्ला सदरमुकाम झिकाइएको  कार्यालयका प्रहरी नायवउपरीक्षक  इकवाल हवारीले जानकारी दिनुभयो ।

–राससप्रतिक्रिया दिनुहोस !